Levné i drahé Šperky pro Vás!

Prstýnky, Náramky, Náhrdelníky, Naušnice značek: Axcent, Miss Sixty, Boccia, Morellato, Esprit, Storm, Mustang, Soliter


Miss SixtyTIP: Nemáte zájem o šperky? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

A nyní tu máme světoznámě proslulou značku – Miss Sixty. V roce 1991 byla uvedena na trh jejich první kolekce dámských jeansů. Šperky od této značky budou slušet každé ženě a navíc podtrhnou její ženskost.
Na své výrobky firma používá převážně chirurgickou ocel nebo žluté či růžové zlato.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Axcent a Miss SixtyKomentářů (0)


Nakupování šperků na InternetuTIP: Nemáte zájem o šperky? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Také už Vás omrzelo vyčkávat na obsloužení v kamenném obchodě se šperky? Dnes už není problém ani toto zboží zakoupit na Internetu. Fotografie šperků jsou autentické, velikosti odpovídají standardu. Navíc si vyberete z takové škály zboží, kterou kamenný obchod nemá šanci pokrýt. Také Vám s výběrem pomůže manžel či přítel, kterého byste do obchodu těžko dostala.

šperkyUznáváme ale, že tento způsob nakupovaní ocení zejména muži, protože si vhodný dárek pro manželku, přítelkyni či dárek k promoci pro svou ratolest vyberou z pohodlí měkkého gauče.

V dobrých obchodech typu sperky.cz je samozřejmostí registrace u puncovního úřadu a perfektní služby. Ke každému šperku dostanete krabičku, takže si nemusíte lámat hlavu s balením. Navíc si můžete vybrat zboží z cool novinek a využít akce na vybrané druhy. Šperky v akci jsou průběžně doplňovány a obměňovány, proto je lepší se třeba nad dárkem k Vánocům zamyslet už teď a počkat na tu správnou chvíli objednání. Ušetříte tak spoustu peněz, ale i nervů, kdy nebudete lítat po obchoďáku a shánět dárky na poslední chvíli. A pokud si ani tak nebudete vědět rady, využijte možnosti zakoupení dárkových poukazů. Není to sice úplně originální dárek, ale vyhnete se problémům s odhadnutí velikosti, barvy a celkově vkusu.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Axcent a Miss SixtyKomentářů (0)


Axcent of ScandinaviaTIP: Nemáte zájem o šperky? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

V roce 1996 se dostala značka Axcent do povědomí lidí díky svým hodinkám, které mají unikátní design. Zájem o značku se zvýšil až po tom, co se po špercích od Axcentu začali shánět tvůrci hollywoodských filmů. Mezi jejich nejznámější filmy patří Cat woman, X-Men nebo Já Robot.

Šperky použili právě do těchto filmů. Designér Daniel Jakobsson vymýšlí brilantní modely jak šperků, hodinek tak i slunečních brýlí. Ocel a kůže jsou materiály, které Axcent of Scandinavia používá při výrobě šperků. Pokud si nějaký krásný šperk zakoupíte, dostanete ho navíc luxusně zabalený.

 

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Axcent a Miss SixtyKomentářů (0)