Rubrika: Axcent a Miss Sixty

A nyní tu máme světoznámě proslulou značku – Miss Sixty. V roce 1991 byla uvedena na trh jejich první kolekce dámských jeansů. Šperky od této značky budou slušet každé ženě a navíc podtrhnou její ženskost. Na své výrobky firma používá převážně chirurgickou ocel nebo žluté či růžové zlato.

Číst dál

Také už Vás omrzelo vyčkávat na obsloužení v kamenném obchodě se šperky? Dnes už není problém ani toto zboží zakoupit na Internetu. Fotografie šperků jsou autentické, velikosti odpovídají standardu. Navíc si vyberete z takové škály zboží, kterou kamenný obchod nemá šanci pokrýt. Také Vám s výběrem pomůže manžel či přítel, kterého byste do obchodu těžko dostala. Uznáváme ale, […]

Číst dál

V roce 1996 se dostala značka Axcent do povědomí lidí díky svým hodinkám, které mají unikátní design. Zájem o značku se zvýšil až po tom, co se po špercích od Axcentu začali shánět tvůrci hollywoodských filmů. A nyní tu máme světoznámě proslulou značku – Miss Sixty. V roce 1991 byla uvedena na trh jejich první kolekce dámských jeansů.

Číst dál