Rubrika: Magazín

Vyberte si letos při nákupech dárků na e-shopech doručení Českou poštou a soutěžte jako adresát vybraných typů balíků o 111 sněhobílých cen!
Nadělujeme skipasy  do českých hor,  bílé zboží v hodnotě 10 000 kč  nebo  hromadu opravdového sněhu . Pro výherce hlavní ceny jsme připravili exkluzivní  vůz Škoda Yeti ! Soutěžte s balíky poslanými mezi 21.11 a 21.12.2017 a užijte si ty pravé bílé vánoce s Českou poštou!
Jak soutěžit?  Přihlašte na webu  www.vyhrajsbalikem.cz  kód každého balíku Do ruky, Na poštu, Do balíkovny, Expres nebo Balíku komplet, jehož jste adresátem a jež byl poslán v době konání soutěže mezi 21.11 a 21.12.2017.  Zařadíme vás do slosování o denní, týdenní i hlavní cenu!
Soutěžte opakovaně!  S každým balíkem přihlášeným do soutěže zvyšujete svoji šanci stát se novým majitelem Škody Yeti a dalších z více než stovky cen. Každý den losujeme výherce a zveřejňujeme je na webu  www.vyhrajsbalikem.cz .
Zdvojnásobte svoji šanci!  Stačí při přihlašování každého soutěžního balíku vyplnit i číslo vaší Zákaznické karty a do slosování ho automaticky zařadíme hned dvakrát. Máte tak dvojnásobnou šanci stát se výhercem!
Pro veškeré informace o soutěži a kompletní pravidla navštivte náš web  www.vyhrajsbalikem.cz Užijte si ty pravé bílé vánoce s dárky od České pošty!

Číst dál

Krása, elegance, ladnost, i tak by se dalo jednoduše shrnout šperkařské a hodinářské umění. A právě jedinečná mistrovská práce z této oblasti bude široké i odborné veřejnosti představena 14. až 16. září na pražském Výstavišti v Holešovicích. V tomto termínu se zde totiž bude konat kontraktační a prodejní výstava HODINY A KLENOTY.
 
Během tří dnů se v Průmyslovém paláci budou prezentovat tuzemské i zahraniční značky a nabídnou to nejlepší z oboru hodinek, hodin, klenotů, autorských šperků, bižuterie, minerálů, obalových materiálů a dalších souvisejících produktů. Tento neopakovatelný zážitek prosycený leskem elegantních hodinkových pouzder a třpytem oslnivých šperků byste si rozhodně neměli nechat ujít. A na co se můžete těšit?
 
V pravém křídle nebude chybět tradiční vystavovatel Advantage-fl.cz s.r.o. – dodavatel strojů a zařízení pro zlatnickou výrobu; který bude letos mimo jiné představovat luxusní výrobky Hagerty pro péči o šperky a hodinky; v rámci služeb pro návštěvníky bude možno nechat si v expozici vyčistit šperky a hodinky zdarma! Premiérově se představí AMBER COSTA – výrobce stříbrných šperků s jantarovými a dalšími kameny, který se od roku 1990 umělecky věnuje tvarům přírody s dokonalou harmonií; jejich série CATS se setkala s velkou popularitou; firma vyrábí i kolekce šperků ve formě hudebních nástrojů. Již potřetí bude na výstavě společnost AMBERHILL, která se specializuje na zpracování jantarových výrobků a stříbrných šperků; nabízí kvalitní výrobky s garancí použití stříbra a originálního baltského jantaru. Netradiční vystavovatelé pak představí zajímavé módní doplňky – jedinečnou značku vysoce kvalitních slunečních brýlí NYS představí společnost NYS Collection New York, pašmíny a šály z vlákna Alpaky bude prezentovat španělská společnost Sbellneck Sociedad Limitada.
 
Bižuterní firmy sdružené ve Svazu výrobců skla a bižuterie ve spolupráci s odbornými školami a patnácti módními salóny opět představí své fascinující a rozmanité oděvní kreace sladěné s originální bižuterií či šperkem při módní přehlídce „MADE IN JABLONEC 2017“, letos s podtitulem „Glamorous Day“. Po každé módní přehlídce bude následovat přednáška „ Jak (ne)nakupovat diamanty “ – Ing. Ladislav Klaboch (překladatel druhého opraveného a doplněného českého vydání knihy DIAMANTY – Příručka hodnocení diamantů) seznámízájemce se základními vlastnostmi diamantu a poradí, jak (ne)postupovat při jejich nákupu. Ve své expozici zorganizuje vydavatelství ROFIN s.r.o, časopis TVOJE SVATBA casting 7. ročníku soutěže SOUBOJ NEVĚST a v rámci doprovodného programu zajistí na pódiu prezentaci PRAGUE BRIDAL SHOW (svatební a společenská  tematika, představení patronek soutěže SOUBOJ NEVĚST).
 
Po celou dobu výstavy bude Puncovní úřad ve svém stánku na počkání a zdarma prakticky předvádět na návštěvníky přinesených špercích kontrolu punců a ryzosti za použití jak klasických metod (prohlídka zboží lupou, zkoušení na prubířském kameni), tak i s využitím nejmodernějších měřících metod (rentgenfluorescenční spektrofotometr MIDEX). Zároveň bude v expozici společnosti OLYMPIA, spol. s r.o. přítomen hodinář a budou zde probíhat provádění tlakových zkoušek vodotěsnosti hodinkového pouzdra a měření baterií zdarma a na počkání (případná výměna a baterie je již placená služba). Firma RNDr. Jaroslav Hyršl – PERUANITA.CZ bude v průběhu výstavy ve svém stánku na počkání a zdarma poskytovat tyto služby: kvalitativní hodnocení diamantů podle mezinárodních standardů, určování drahokamů volných i ve šperku, na požádání provede i  odhad současné velkoobchodní nebo maloobchodní ceny kamene nebo šperku , po celou dobu výstavy budou mít návštěvníci zároveň možnost domluvit si v expozici PERUANITA termín konzultace se znalcem v oboru drahých kovů a kamenů RNDr. Jaroslavem Hyršlem. Svaz výrobců skla a bižuterie zajistí tvůrčí dílnu, workshopy, předvádění výroby vinutých perlí u kahanu, montáž a prodej vyrobené bižuterie – návštěvníci si zde budou moci s pomocí designera vyrobit šperk za režijní cenu materiálu, tedy za mnohem nižší cenu, než kterou by za hotový šperk zaplatili běžně na stáncích; záleží ale samozřejmě na typu perlí – šperk z běžného materiálu si lze vyrobit i za 30 Kč, ale ručně vinuté lampové perle jsou samy velmi drahé a hotový šperk samozřejmě mírně prodraží – i tak se ale jedná o zlomek běžné maloobchodní ceny.
 
Na výstavě bude opět možnost zakoupit odborné tituly DIAMANTY – Příručka hodnocení diamantů – Verena Pagel-Theisen, v překladu Ing. Ladislava Klabocha a další.
 
Závěrem připomínáme, že v době od 28. srpna – 11. září 2017 lze předat šperky do soutěže Šperk roku 2017 – CZECH OPEN na Puncovní úřad.
 
Detailní popis programu a další informace najdete na webových stránkách www.hodinyaklenoty.cz .

Číst dál

Vybrat vhodný zásnubní prsten se může zdát jako pěkně tvrdý oříšek. Jedná se o důležitý šperk, kterým dáváte své drahé polovičce najevo, jak moc vám na ní záleží. Je důležité držet se nejen svého vkusu, ale především vkusu své partnerky a také finančních možností. Jaké jsou možnosti při výběru zásnubního prstenu?
 
Udělejte svou partnerku šťastnou
Předem si ujasněte především to, kolik jste ochotni do zásnubního prstenu investovat. Máte tak několik možností, buď vsadíte na chirurgickou ocel , která má skvělé vlastnosti, co se odolnosti i designu týče, ale pořád je to „jen„ chirurgická ocel. Některým ženám se tento kov nelíbí. Další alternativou je rhodiované stříbro , které má taktéž perfektní vlastnosti a stále patří do levnější cenové kategorie. Jestliže jste ochotni si za tento významný šperk připlatit, můžete vsadit na bílé či žluté zlato .
 
Dále byste se měli rozhodnout pro konkrétní kamínek, který bude prsten zdobit. Nejoblíbenější jsou zirkony , které vypadají na první pohled velmi podobně, jako brilianty, ale jejich cena je mnohem dostupnější. Některé zásnubní prsteny zdobí krystaly Swarovski nebo nejdražší pak diamanty.
 
Víte, jak odhadnut velikost?
Patrně nejtěžší na celé „akci“ je zjištění správné velikosti. Chcete, aby to bylo překvapení, ale zároveň nevíte, jakou velikost zvolit. Nejjednodušší je vypůjčit si partnerčin prstýnek , který nyní nosí a změřit si jeho vnitřní průměr (například pravítkem). Některé ženy prsteny sundávají, což je nejsnazší. Pokud ho z ruky nesundává, nabídněte jí, že jí ho například vyčistíte.
 
Jestliže vaše milovaná prsten nenosí, musíte velikost jednoduše odhadnout . Velikost prstenů se pohybuje v rozmezí 45 až 65 mm (obvod). Pokud má žena úzké prsty , obvod se bude pohybovat kolem 50 mm , u těch silnějších to bývá kolem 60 mm . Vždy je lepší pořídit větší prsten , který lze nechat v případě potřeby zmenšit. Roztažení je mnohem náročnější a mnohdy to ani není možné.
 
Naše tipy!
Symbolem luxusu je značka Danfil, která přináší skutečně překrásné kousky. Například tento zásnubní prsten je možno zhotovit z bílého či žlutého zlata. Prsten je osazený diamantem. Cenově příznivější, ovšem neméně krásné jsou prsteny značky Modesi , které jsou osazeny zirkonem a materiál tvoří stříbro. Mezi cenově nejpříznivější prsteny z naší nabídky patří značky Tribal a Silvego. Silvego se specializuje na stříbrné rhodiované prsteny zdobené krystalem. Tribal se orientuje na chirurgickou ocel v kombinaci s krystalem.
autor: Sperky.cz

Číst dál

Milujete náramky, ale nechcete se nechat omezovat nabídkou? Dáváte přednost vlastní výrobě? Sestavte si svůj náramek a lá žebrák neboli žebrácký náramek. Základ tvoří řetěz s většími oky, který si sami můžete ověsit přívěsky podle svého vkusu. U nás si tento náramek můžete zakoupit včetně drobných dropsů, kterými jej ozdobíte.

 
Žebrácký náramek na míru
Fantazii se meze nekladou, vyberte si stříbrný, ocelový či zlatý náramek . Nabízíme také pestrou paletu přívěsků , kterými vyjádříte své pocity, touhy a představy . Poté je můžete odebírat, přidávat a kombinovat podle vaší nálady a aktuální situace. Expertem na drobné přívěsky a dropsy je značka Morellato , která nabízí stovky komponentů v různém designu.

Náramek nebo hodinky?
Život je plný buď a nebo. Ale proč se jednoho vzdávat, když můžete mít oboje? Morellato Drops Time je  kolekce jedinečných hodinek , které jednoduše doplníte dropsy a přívěsky podle svého vkusu a vytvoříte si tak ryze originální hodinky na míru a navíc s náramkem v jednom. Vznikne vám naprosto jedinečný fashion šperk, který vám bude každý závidět.

Přívěsky s vlastním příběhem
Žebrácký náramek může mít každý, kdo se rád podílí na doplňcích sám. Jak si nejlépe sestavit náramek žebrák ? Jednoduše si pořídíte samotný řetězový náramek , na který můžete postupně navlékat přívěsky , ke kterým máte určitý vztah.

Například dárky z lásky, od rodičů, suvenýry z dovolených nebo jen takové, které se vám líbí. Svůj žebrácký náramek si můžete vytvořit podle sebe , aby dokonale splňoval vaše požadavky.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým
Chcete si udělat radost šperkem, který dokonale podtrhne vaši osobnost? Nebo se chystáte na narozeninovou oslavu a nevíte, jaký dárek zvolit? Zvolte žebrácký náramek ! Jde o skutečně originální dárek , který překvapí i potěší zároveň. Navíc se nemusíte omezovat pouze na náramek, můžete si nakombinovat i originální náhrdelník.

Tip Sperky.cz : Osobité kouzlo mají starožitné přívěsky, se kterými se doslova zastavil čas. Prohledejte své staré šperkovnice i ty po své babičce a prostřídejte nové s vintage stylem!
autor: Vivantis.cz

Číst dál

Náušnice Troli jsou krásným a zajímavým šperkem. V naší nabídce jich najdete opravdu mnoho, včetně těch, které zdobí brilantní krystaly Swarovski . Zajímalo nás, co si o nich myslí české blogerky, kterým jsme poslali jedny k otestování. A co jsme se dozvěděli?
Náušnice, které vás ozdobí
Hlavním úkolem náušnic je zdobit a podtrhnout ženský půvab . Jde o velice oblíbený doplněk . Na tom se shodují v  recenzích všechny námi oslovené dívky , které vyzkoušeli náušnice Troli Cabo . Jde o velice vychytané a jednoduché náušnice , které lze pořídit v několika módních barvách v matné i lesklé povrchové úpravě . Rozhodně zaujmou nejen designem, ale také příznivou cenou , která umožní pořídit si náušnice v několika různých barevných odstínech dle vašich preferencí.

 
Jedna z námi oslovených dívek na to reaguje takto: „ Nevím jak vy, ale já patřím k těm, které každé ráno nechtějí hodinu řešit, jaké náušnice si mají vzít, zvlášť když by měli odpovídat několika situacím a požadavkům nejednou.“ A ještě dodává, že náušnice jsou velice univerzální, praktické a vkusné . Velkou výhodou je možnost volby barev podle aktuální nálady.
Kvalita za příznivou cenu
Jakmile vidíte „levné“ náušnice, obvykle vás napadne, a jak dlouho vydrží? Jedna z blogerek, která náušnice vyzkoušela, píše. „ Mam je necelé dva měsícem, zatím se nezničily a ani nezrezly. Navíc je mají v mnoha barvách, takže si je můžete pořídit třeba ve třech verzích, aby Vám ladily například ke všem Vašim oblíbeným šatům. Navíc značka Troli dělá náušnice několika druhů a tvarů. Nedělá jenom barevné, ale i například stříbrné .“
Patrně největšími přednostmi podle českých blogerek jsou nízká cena, kvalita, moderní a nadčasový design a více barevných druhů . Nechybí pastelové barvy, ale také například univerzální černá.

 
Proč dát na názor blogerek?
Na to jsme se zeptali marketingové specialistky Jitky Simonové, která s bloggerkami spolupracuje již řadu let . „České blogerky patří trvale mezi nejnáročnější zákaznice českého fashion a beauty trhu. Denně testují i několik výrobků najednou, píší o nich, účastní se kosmetických veletrhů a módních přehlídek, ty nejúspěšnější dokonce dostávají od kosmetických firem například novinky dříve, než se dostanou na trh. Na rozdíl od redaktorek lifestyle magazínů nejsou limitované nikým a ničím, proto o výrobcích píší skutečně to, co si myslí, výjimkou nejsou ani hodně ostré a negativní recenze. Myslím, že hlavně díky tomu jsou pro zákaznice nejdůvěryhodnějším zdrojem inspirace .“
Seznamte se i s dalšími recenzemi náušnic Troli:
http://izzie-blossom.blogspot.cz/2014/07/lesk-na-rty-astor-perfect-stay-8h-gloss.html http://minimalist-lady.blogspot.cz/2014/07/nausnice-fuchsiova.html http://ms-janik.blogspot.cz/2014/08/nausnice-troli.html http://mimslady.blogspot.sk/2014/08/nausnice-trolli.html http://nikolamills.blogspot.cz/2014/07/floral-skirt-again.html http://cosmeticsisourlife.blogspot.cz/2014/08/levne-kvalitni-doplnky-nausnice-troli.html http://hubatazaba.blogspot.cz/2014/08/troli-nausnice-cabo-uv-orange.html
 
Autor: sperky.cz

Číst dál

Plesová sezóna patří mezi významné společenské události, na které je třeba se náležitě připravit. Na ples bychom měly zvolit nejen vhodné šaty a boty, ale také šperky a další doplňky, které celý vzhled dotváří. Je velice důležité, aby jednotlivé doplňky k sobě dokonale ladily a tvořily tak jednotný celek. Obecně platí, že pokud zvolíte jednoduchý střih šatů, je vhodné sáhnout po výrazných špercích. Naopak u blýskavých a okázalých šatů se šperky raději šetřete.

Šaty do společnosti
Společenské šaty nemusí být pouze na ples , ale také například na firemní večírky, schůzky nebo do divadla . Značka Guess představuje velice pestrou nabídku nádherných šatů, ve kterých doslova zazáříte. Každý model šatů je jedinečný, stylový a jde ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Guess je záruka kvality a luxusu, který si může dopřát každý.
Máte ráda červenou barvu , ve které budete nepřehlédnutelná? Pokud ano, jistě vás zaujmou šaty Guess Carrie Strapless Mesh Bustier. Jde o překrásný model v okouzlujícím červeném tónu. Šaty mají lehce asymetrický střih , který lichotí každé postavě. Šaty nemají ramínka, živůtek má polstrovaný dekolt a dobře drží. Jsou mladistvé, příjemně se nosí a každá žena v nich doslova zazáří.

Obuv pro ladný krok
Máte vybrané šaty a doplňky, ale ještě vám chybí plesová obuv ? Pak pro vás máme jedinečný tip. Dámské Guess lodičky jsou symbolem luxusu a pohodlí. Přesně takovou obuv potřebujete k plesové róbě. Boty by měly působit elegantně, ladit k šatům a vy byste se v nich měla cítit velice příjemně. Nezapomínejte, že na plese nebude jen sedět nebo stát, ale především tančit.
Pokud se nebojíte vysokých podpatků , pak vás jistě zaujmou překrásné lodičky Christian Louboutin So Kate Patent. Lakovaná kůže v tělové barvě působí elegantně, v kombinaci s červenou podrážkou je celý model skutečně více než zajímavý. Lodičky krásně vyniknou v kombinaci s jednoduššími a méně výraznými šaty.
Autir: sperky.cz

Číst dál

Přemýšlíte o tom, jak vyjádřit partnerce své city k příležitosti nadcházejícího Valentýna? Je to poměrně snadné, pokud si nevíte rady, šperkem rozhodně nic nepokazíte. Tradiční Valentýnské šperky představují dárek s trvalou hodnotou, kterým zároveň ukážete, jak moc ji milujete. Nechte se inspirovat valentýnskou nabídkou šperků…
Darujte „srdce“ na dlani
Valentýn je svátkem všech zamilovaných , který se slaví tradičně 14. února . Někteří ho milují, jiní odsuzují. Nicméně nikdy není mnoho příležitostí, obdarovat někoho, koho máme rádi. Zejména ženy dárky milují a hodně si na ně potrpí. Dokonalým dárkem k Valentýnu jsou šperky ve tvaru srdce . Zde se fantazii meze nekladou. Nádherně vypadají náušnice ve tvaru srdce, náramek se srdíčky či přívěsky se srdcem . Dokonce i prsteny zdobí kámen ve tvaru srdce .

 
Šperky z lásky
Které drahé kameny se k Valentýnu nejvíce hodí? Nepochybně rubíny , neboť jejich jasně červená barva je symbolem lásky a souznění. Pokud si nepotrpíte na červenou, pak vězte, že například diamanty jsou také velice krásné. Překážkou však může být cena, diamant lze snadno nahradit zirkonem , který na první pohled vypadá velice podobně, cena šperku je však o dost nižší.

 
Valentýnské šperky by měly vaši partnerku rozzářit. Dokonalou brilancí se vyznačují šperky Swarovski nebo šperky vyrobené z českého křišťálu .
Víte, který šperk ji nejvíce potěší?
Znáte svou partnerku opravdu dobře? Pokud ano, pak jistě víte, kterým šperkem ji nejvíce potěšíte. Sledujte, jaké šperky nejraději nosí, především materiál. Pokud má ráda bílé zlato nebo stříbro , pak ji žlutým zlatem velkou radost neuděláte. Největší pozor si dejte při výběru prstýnku , abyste správně odhadli velikost . Samozřejmostí valentýnských šperků jsou také dárkové krabičky , například ve tvaru srdce. Připravte se na Valentýna včas a ozdobte ji nádherným šperkem , který podtrhne její krásu a půvab.
autor: šperky.cz

Číst dál

Valentýn se blíží, jestlipak už máte pro svého drahého nějaký dárek? Pokud ne, zkusíme vám dát malou inspiraci. Je obecně známo, že vybrat dárek pro muže je mnohem těžší než pro ženu. Proto často volíme spodní prádlo, různé sexy doplňky či parfém. Což takhle zkusit nějakou změnu v podobě vkusného šperku či doplňku? Šperky přeci nejsou doménou pouze žen, moderní muži se také rádi zdobí, samozřejmě tedy přiměřeně svému vkusu. Provedeme vás nabídkou pánských šperků, které se mohou stát dokonalým dárkem nejen k příležitosti svátku všech zamilovaných .
Pánové, ozdobte se!
Chystáte se na ples či jinou společenskou událost? Pak zvolte jako dárek k Valentýnu pro svého partnera manžetové knoflíčky . Nic muže neozdobí tolik, jako právě ony. Manžetové knoflíčky lze volit v mnoha různých provedeních , pro muže znamenají asi tolik, co pro ženy náušnice. Manžetové knoflíčky slouží jako pomyslná třešnička na dortu, neboť dokonale pozdvihnou oblek. Nádherné manžetové knoflíčky přináší například značka šperků a hodinek Calvin klein či Preciosa .
Pokud váš partner nosí kravatu, jistě ocení například ozdobnou sponu na kravatu .

Šperky pro muže
Pokud se rozhodnete pro klasický šperk, pak vězte, že muži dávají přednost chirurgické oceli a stříbru . Pánské šperky zahrnují zejména náramky a náhrdelníky masivnějšího vzhledu . Muži si potrpí na jednoduché šperky , které dokonale podtrhnou jejich mužnost. Pánské šperky přináší například značka Tribal nebo Morellato . Někteří muži nosí také náušnice, i jimi je můžete na svatého Valentýna potěšit.

Zdá se vám, že přívěsek na klíče nemůže být vhodný dárek? Pak jste na omylu, pokud se jedná o kvalitní a krásný přívěsek, který dokáže dokonale nahradit šperk, nemusíte se obávat. Zkuste zvolit například přívěšek na klíče ve tvaru srdce . Přívěsky, které jsou darované z lásky, mohou mít mnoho podob.

Číst dál

Leden přeje plesům, proto je vhodné se pečlivě připravit na plesovou sezónu. Chcete opravdu zazářit a být nepřehlédnutelná? Pak je třeba vybrat si nejen slušivé šaty, boty a kabelku, ale také se ozdobit krásnými šperky. Večerní šaty mohou být jedinečné, teprve však vkusný šperk jim dodá ten opravdový nádech luxusu a elegance.
V jednoduchosti je krása
Jaké šperky se nejlépe hodí ke slavnostní příležitosti, kterou ples nepochybně je? Jednoduše řečeno oslnivé, zářivé a jedinečné. Na druhou stranu, i zde platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása . Pokud jsou šaty výrazně zdobené , není třeba volit příliš okázalé šperky , aby celkový dojem nebyl příliš „přeplácaný“.

Luxusní a výrazné náušnice Oliver Weber
Elegantní náhrdelník s kamínky Beneto

Naopak u jednodušších šatů se můžete se šperky více odvázat . Pokud si na sebe obléknete malé černé šaty , nemusíte se ve špercích omezovat . K tomuto typu šatů se hodí prakticky všechny šperky. U barevných šatů je ideální, když šperky ladí k barvě šatů .
Jak šperky kombinovat?
Dominantní prvek je zpravidla náhrdelník , který nejvíce budí pozornost. Hodně záleží na tom, jaký výstřih šatů zvolíte. K véčkovým výstřihům se nejvíce hodí perlové či korálové náhrdelníky , které jen podtrhnou váš půvab. Ke korzetům a šatům bez ramínek volte raději úzké náhrdelníky , které opticky protáhnou krk.

Vkusně řešený Esprit náramek Eternity Glam od Esprit
Brož Oliver Weber Friends
Oslnivé MHM náušnice Riana Crystal

Náušnice vybírejte podle účesu , vyčesané vlasy, které zdobí bohaté vlasové doplňky, jdou dohromady spíše s méně výraznými náušnicemi . Jednoduchý účes lze zvýraznit diamanty, zirkony nebo Swarovski krystal y. Náušnice budou zářit na dálku. Vkusně působí také štrasové náušnice .
Náušnice a náhrdelníky doplňují také náramky a prsteny . Fantazii se meze nekladou, měly by však ladit s ostatními šperky. Ke slavnostním příležitostem se hodí šperky s velkou brilancí .
Využijte novoročních výprodejů

Červené Tribal náušnice
Vždy jedinečný prsten Troli Bubble
Výrazný náhrdelník Oliver Weber

Krásné šperky nemusí být předražené, využijte novoročních výprodejů a akcí, které nyní nabízíme. Dopřejte si nádherné kousky, které vás budou zdobit na plesech či jiných příležitostech, za velice příznivé ceny . Snažíme se, aby šperky od nás byly dostupné skutečně každému.
 
autoR: Šperky.cz

Číst dál

Stále si ještě lámete hlavu, jakým vánočním dárkem překvapíte své blízké? Máme pro vás připraveny skvělé vánoční tipy na dárky pro ženy. Krásným šperkem ženu nikdy neurazíte, je to doslova sázka na jistotu. V naší nabídce najdete velice pestrou škálu krásných náušnic, prstenů, náhrdelníků, přívěsků i náramků od renomovaných značek. Nechybí ani skvostné zásnubní prsteny.
Zásnubní prsteny za příjemné ceny
Součástí naší vánoční nabídky šperků jsou zásnubní prsteny za ceny, která vás jistě potěší. Zásnubní prsten je šperk darovaný z lásky. Tímto dárkem dáváte najevo, jak moc si své partnerky vážíte a chcete s ní strávit zbytek života. Nabízíme zásnubní prsteny z  bílého i žlutého zlata osázené zirkony i pravými kameny. Všechny prsteny pochází z kolekcí předních výrobců šperků , vyznačují se brilancí a kvalitou. Můžete zvolit jednoduché i netradiční tvary.

Zásnubní prsten s krystalem Princess od Olivera Webera

 
Šperky Swarovski – brilance, láska a elegance
Jakmile se vysloví pojem Swarovski , vybavíme si překrásně zpracované šperky , které jsou vyráběné a ručně osazované v dílnách této proslulé společnosti. Vysoká kvalita šperků je neodmyslitelně spojena s prestiží, neboť každý šperk je originál. Snažíme se, aby tyto nádherné šperky byly dostupné každému. Šperk z kolekce Swarovski se nabízí jako dokonalý dárek pod vánoční stromeček.
Šperky, ve kterých se najdete
V nabídce najdete překrásné značkové šperky , které vyrábí značka Preciosa . Společnost zpracovává šperky z českého křišťálu a používá nejkvalitnější materiál, jakým je stříbro, rhodium, zlato a bižuterní materiály. Nechybí ručně i strojně broušené kusy křišťálu .
Značka Deers se stala symbolem roztomilosti . Společnost vyrábí zdobené jelínky pod taktovkou Kamily Písaříkové, která v roce 2009 uvedla tyto šperky na trh. autorka také úzce spolupracuje se značkou Swarovski . Vzniká tak jedinečné spojení třpytivých šperků osázených křišťály Swarovski ve tvaru jelenů.

Krásné náušnice s ručně broušeným křišťálem značky Preciosa
Vždy originální přívěsek z dílny Deers

Značka Troli představuje krásné šperky za bezva ceny . Jde o šperky vhodné do práce, na párty i slavnostní akce. Také tyto šperky jsou zdobeny překrásnými krystaly Swarovski. Společnost Troli se zajímá o aktuální trendy, které zahrnují nevšední a jedinečné kousky.
Právě nyní vám přinášíme šperky za jedinečné ceny . Věříme, že vás tím potěšíme, neboť v před Vánoci se hodí doslova každá koruna. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým krásnými šperky, které vás doslova rozzáří.
 
autoR: Šperky.cz

Číst dál