Leden přeje plesům, proto je vhodné se pečlivě připravit na plesovou sezónu. Chcete opravdu zazářit a být nepřehlédnutelná? Pak je třeba vybrat si nejen slušivé šaty, boty a kabelku, ale také se ozdobit krásnými šperky. Večerní šaty mohou být jedinečné, teprve však vkusný šperk jim dodá ten opravdový nádech luxusu a elegance.
V jednoduchosti je krása
Jaké šperky se nejlépe hodí ke slavnostní příležitosti, kterou ples nepochybně je? Jednoduše řečeno oslnivé, zářivé a jedinečné. Na druhou stranu, i zde platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása . Pokud jsou šaty výrazně zdobené , není třeba volit příliš okázalé šperky , aby celkový dojem nebyl příliš „přeplácaný“.

Luxusní a výrazné náušnice Oliver Weber
Elegantní náhrdelník s kamínky Beneto

Naopak u jednodušších šatů se můžete se šperky více odvázat . Pokud si na sebe obléknete malé černé šaty , nemusíte se ve špercích omezovat . K tomuto typu šatů se hodí prakticky všechny šperky. U barevných šatů je ideální, když šperky ladí k barvě šatů .
Jak šperky kombinovat?
Dominantní prvek je zpravidla náhrdelník , který nejvíce budí pozornost. Hodně záleží na tom, jaký výstřih šatů zvolíte. K véčkovým výstřihům se nejvíce hodí perlové či korálové náhrdelníky , které jen podtrhnou váš půvab. Ke korzetům a šatům bez ramínek volte raději úzké náhrdelníky , které opticky protáhnou krk.

Vkusně řešený Esprit náramek Eternity Glam od Esprit
Brož Oliver Weber Friends
Oslnivé MHM náušnice Riana Crystal

Náušnice vybírejte podle účesu , vyčesané vlasy, které zdobí bohaté vlasové doplňky, jdou dohromady spíše s méně výraznými náušnicemi . Jednoduchý účes lze zvýraznit diamanty, zirkony nebo Swarovski krystal y. Náušnice budou zářit na dálku. Vkusně působí také štrasové náušnice .
Náušnice a náhrdelníky doplňují také náramky a prsteny . Fantazii se meze nekladou, měly by však ladit s ostatními šperky. Ke slavnostním příležitostem se hodí šperky s velkou brilancí .
Využijte novoročních výprodejů

Červené Tribal náušnice
Vždy jedinečný prsten Troli Bubble
Výrazný náhrdelník Oliver Weber

Krásné šperky nemusí být předražené, využijte novoročních výprodejů a akcí, které nyní nabízíme. Dopřejte si nádherné kousky, které vás budou zdobit na plesech či jiných příležitostech, za velice příznivé ceny . Snažíme se, aby šperky od nás byly dostupné skutečně každému.
 
autoR: Šperky.cz