Přemýšlíte o tom, jak vyjádřit partnerce své city k příležitosti nadcházejícího Valentýna? Je to poměrně snadné, pokud si nevíte rady, šperkem rozhodně nic nepokazíte. Tradiční Valentýnské šperky představují dárek s trvalou hodnotou, kterým zároveň ukážete, jak moc ji milujete. Nechte se inspirovat valentýnskou nabídkou šperků…
Darujte „srdce“ na dlani
Valentýn je svátkem všech zamilovaných , který se slaví tradičně 14. února . Někteří ho milují, jiní odsuzují. Nicméně nikdy není mnoho příležitostí, obdarovat někoho, koho máme rádi. Zejména ženy dárky milují a hodně si na ně potrpí. Dokonalým dárkem k Valentýnu jsou šperky ve tvaru srdce . Zde se fantazii meze nekladou. Nádherně vypadají náušnice ve tvaru srdce, náramek se srdíčky či přívěsky se srdcem . Dokonce i prsteny zdobí kámen ve tvaru srdce .

 
Šperky z lásky
Které drahé kameny se k Valentýnu nejvíce hodí? Nepochybně rubíny , neboť jejich jasně červená barva je symbolem lásky a souznění. Pokud si nepotrpíte na červenou, pak vězte, že například diamanty jsou také velice krásné. Překážkou však může být cena, diamant lze snadno nahradit zirkonem , který na první pohled vypadá velice podobně, cena šperku je však o dost nižší.

 
Valentýnské šperky by měly vaši partnerku rozzářit. Dokonalou brilancí se vyznačují šperky Swarovski nebo šperky vyrobené z českého křišťálu .
Víte, který šperk ji nejvíce potěší?
Znáte svou partnerku opravdu dobře? Pokud ano, pak jistě víte, kterým šperkem ji nejvíce potěšíte. Sledujte, jaké šperky nejraději nosí, především materiál. Pokud má ráda bílé zlato nebo stříbro , pak ji žlutým zlatem velkou radost neuděláte. Největší pozor si dejte při výběru prstýnku , abyste správně odhadli velikost . Samozřejmostí valentýnských šperků jsou také dárkové krabičky , například ve tvaru srdce. Připravte se na Valentýna včas a ozdobte ji nádherným šperkem , který podtrhne její krásu a půvab.
autor: šperky.cz