Valentýn se blíží, jestlipak už máte pro svého drahého nějaký dárek? Pokud ne, zkusíme vám dát malou inspiraci. Je obecně známo, že vybrat dárek pro muže je mnohem těžší než pro ženu. Proto často volíme spodní prádlo, různé sexy doplňky či parfém. Což takhle zkusit nějakou změnu v podobě vkusného šperku či doplňku? Šperky přeci nejsou doménou pouze žen, moderní muži se také rádi zdobí, samozřejmě tedy přiměřeně svému vkusu. Provedeme vás nabídkou pánských šperků, které se mohou stát dokonalým dárkem nejen k příležitosti svátku všech zamilovaných .
Pánové, ozdobte se!
Chystáte se na ples či jinou společenskou událost? Pak zvolte jako dárek k Valentýnu pro svého partnera manžetové knoflíčky . Nic muže neozdobí tolik, jako právě ony. Manžetové knoflíčky lze volit v mnoha různých provedeních , pro muže znamenají asi tolik, co pro ženy náušnice. Manžetové knoflíčky slouží jako pomyslná třešnička na dortu, neboť dokonale pozdvihnou oblek. Nádherné manžetové knoflíčky přináší například značka šperků a hodinek Calvin Klein či Preciosa .
Pokud váš partner nosí kravatu, jistě ocení například ozdobnou sponu na kravatu .

Šperky pro muže
Pokud se rozhodnete pro klasický šperk, pak vězte, že muži dávají přednost chirurgické oceli a stříbru . pánské šperky zahrnují zejména náramky a náhrdelníky masivnějšího vzhledu . Muži si potrpí na jednoduché šperky , které dokonale podtrhnou jejich mužnost. Pánské šperky přináší například značka Tribal nebo Morellato . Někteří muži nosí také náušnice, i jimi je můžete na svatého Valentýna potěšit.

Zdá se vám, že přívěsek na klíče nemůže být vhodný dárek? Pak jste na omylu, pokud se jedná o kvalitní a krásný přívěsek, který dokáže dokonale nahradit šperk, nemusíte se obávat. Zkuste zvolit například přívěšek na klíče ve tvaru srdce . Přívěsky, které jsou darované z lásky, mohou mít mnoho podob.