Milujete náramky, ale nechcete se nechat omezovat nabídkou? Dáváte přednost vlastní výrobě? Sestavte si svůj náramek a lá žebrák neboli žebrácký náramek. Základ tvoří řetěz s většími oky, který si sami můžete ověsit přívěsky podle svého vkusu. U nás si tento náramek můžete zakoupit včetně drobných dropsů, kterými jej ozdobíte.

 
Žebrácký náramek na míru
Fantazii se meze nekladou, vyberte si stříbrný, ocelový či zlatý náramek . Nabízíme také pestrou paletu přívěsků , kterými vyjádříte své pocity, touhy a představy . Poté je můžete odebírat, přidávat a kombinovat podle vaší nálady a aktuální situace. Expertem na drobné přívěsky a dropsy je značka Morellato , která nabízí stovky komponentů v různém designu.

Náramek nebo hodinky?
Život je plný buď a nebo. Ale proč se jednoho vzdávat, když můžete mít oboje? Morellato Drops Time je  kolekce jedinečných hodinek , které jednoduše doplníte dropsy a přívěsky podle svého vkusu a vytvoříte si tak ryze originální hodinky na míru a navíc s náramkem v jednom. Vznikne vám naprosto jedinečný fashion šperk, který vám bude každý závidět.

Přívěsky s vlastním příběhem
Žebrácký náramek může mít každý, kdo se rád podílí na doplňcích sám. Jak si nejlépe sestavit náramek žebrák ? Jednoduše si pořídíte samotný řetězový náramek , na který můžete postupně navlékat přívěsky , ke kterým máte určitý vztah.

Například dárky z lásky, od rodičů, suvenýry z dovolených nebo jen takové, které se vám líbí. Svůj žebrácký náramek si můžete vytvořit podle sebe , aby dokonale splňoval vaše požadavky.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým
Chcete si udělat radost šperkem, který dokonale podtrhne vaši osobnost? Nebo se chystáte na narozeninovou oslavu a nevíte, jaký dárek zvolit? Zvolte žebrácký náramek ! Jde o skutečně originální dárek , který překvapí i potěší zároveň. Navíc se nemusíte omezovat pouze na náramek, můžete si nakombinovat i originální náhrdelník.

Tip Sperky.cz : Osobité kouzlo mají starožitné přívěsky, se kterými se doslova zastavil čas. Prohledejte své staré šperkovnice i ty po své babičce a prostřídejte nové s vintage stylem!
autor: Vivantis.cz