Když bylo Thomasu Meyerovi 20 let snil o světě, ve kterém budou lidé oblečeni odlišně. To bylo v roce 1984 a právě byl založen Desigual. Od tohoto okamžiku značka Desigual šíří tvořivé a především veselé prvky v oblasti módy a módních doplňků.

Desigual je španělská luxusní módní značka, která klade důraz na kreativitu a originalitu každého modelu a díky tomu je jejich zboží svěží, barevné a nápadité.


Desigual Ondulada

Nyní Desigual přichází s kolekcí módních doplňků a šperků, aby zákazníci věrní této značce mohli své originální modely doplnit i vhodným šperkem. Jejich kolekce je plná barev a hravých tvarů. V kolekci naleznete náhrdelníky, náramky a náušnice. Mezi typické ukázky originálního designu patří náramek Ondulada, který je typický pro Desigual svou originalitou a pestrostí použitých barev. Díky převažující černé barvě vhodně doplní i večerní šaty, ale ani jako doplněk čistě letního oblečení Vás zajisté nezklame. V duchu originality se nese nejen tato kolekce šperků a módních doplňků, ale celá tvorba této španělské značky.