Léto se nám kvapem blíží a tak je nejvyšší čas doplnit šatník letními módními kousky v podobě oblečení, bot, kabelek ale i šperků, které k outfitu neodmyslitelně patří.
Mořský koník, plavky nebo třešně…
K letošním prázdninám náleží vše, co je s létem spojené. Výrobce šperků Esprit nezapomíná na takové drobnosti jako jsou přívěsky s motivy vrchního i spodního dílu plavek, záchranného kruhu nebo plachetnice . Náhrdelník Esprit Maritime nám zase připomene chvilky strávené u moře hledáním mušlí. Přívěsek v podobě mořského koníka , mušle nebo rybky přináší značka Morellato . Oliver Weber svými šperky vybízí k radovánkám v přímořských oblastech. Ucelená kolekce Starfish je toho příkladem. Miss Sixty s kolekcí Cherry navozuje atmosféru slunných zahrad a s nimi dozrávání třešní, které k létu samozřejmě patří. Rošťácké náušnice s třešinkami doplněné náhrdelníkem ze stejné kolekce poukazují na ženy, které mají rády módu a nebojí se experimentovat.
Letní piercing do pupíku
Pro majitelky píchnutých pupíků je léto vhodná doba pro pochlubení se piercingem . I zde se nabízí možnost letních motivů, mezi které můžeme zařadit delfíny , palmy nebo žabky doplněné oblíbenými krystaly Swarovski . Ať už vás zaujme jakýkoliv šperk spojený s létem, určitě jej vystavte na obdiv. Nebojte se kombinací i několika přívěsků najednou. Pouze si dejte pozor, aby přívěsky byly od stejné značky. Při nedodržení tohoto pravidla by výsledek mohl působit nevzhledně a chaoticky. autor: Sperky.cz