Svět je plný různých elektronických, kosmetických i lékařských vychytávek. A tento trend se nevyhýbá ani odvětví módních doplňků, a proto bychom vás rádi seznámili i s jednou takovou „chytrou vychytávkou“ ze světa šperků.
Módní guru Calvin klein přišel na trh s novou kolekcí s názvem Impulsive. A čím že je tak zajímavá? Náhrdelník, který vás okouzlí svým jednoduchým , avšak propracovaným vzhledem , ale hlavně spoustou možností, jak tento unikátní šperk nosit. Jeden šperk, který dokáže zastat více „funkcí“ .

Věřili byste, že i náhrdelník může skvěle posloužit jako ozdobný a hlavně módní pásek , který doladí konečný vzhled? Při omotání na ruku získáte moderní náramek typu wrap . Různými způsoby navlékání na krk se otevírají nové a nové možnosti vzhledu náhrdelníku.

Na výběr máte celkem ze tří možných barevných variant: zlatá, moderní bronzová a tradiční ocelová . Chcete-li se posunout o krok dopředu před ostatními, skombinujte více barev dohromady. Například kombinace zlaté a bronzové barvy jsou hitem sezóny . Ocelová se zlatou zase hlásí zažitou klasiku.

Najde si místo i ve vaší šperkovnici ?
autor: sperky.cz