Šperky Troli jste si velmi oblíbili a z toho máme nemalou radost. A protože máme rádi hezké věci a stylové doplňky, dohodli jsme se s Domodi.cz na tom, že vám tu radost oplatíme a dáme vám zase jednou něco navíc. V pondělí 7.7.2014 jsme ve spolupráci s tímto skvělým módním portálem spustili soutěž Vezmi šperky Troli na dovolenou a vyhraj .

Zdroj: Domodi.cz, autor: Clara

Ukaž styl a vyhraj!
Web Domodi.cz je určený pro každou ženu nebo dívku , která má ráda módu, ráda vytváří originální módní kreace a prostě má svůj styl. Funguje na stejném principu jako světové weby Polyvore.com nebo Boutine.com. Z katalogů různých e-shopů si snadno vytvoříte svou vlastní módní koláž , outfit, který na první pohled bere dech. A do 21.7.2014 si za takový boží outfit můžete dokonce vysloužit neméně boží odměnu například v podobě  Troli prstenu z kolekce Bubble , se kterým se bez obav můžete vykoupat i v moři .

Zdroj: Domodi.cz, autor: Mariola

Jak na to?
Přihlašte se na Domodi.cz přes svůj profil na facebooku a vytvořte svůj vlastní soutěžní set . V koláži musíte použít alespoň 1 ze šperků z kolekce Troli Bubble , jinak se fantazii meze nekladou, ba právě naopak. Rozhodne počet „lajků“ získaných na Domodi.cz a odborná porota, která vybere nejhezčích 20 setů. Z nich vyhraje 10 koláží s největším počtem lajků. autorky koláží pak za odměnu dostanou Troli šperk, který zahrnuly do své módní kreace .

Zdroj: Domodi.cz, autor: Monika Świerczyńska

 
Přejeme vám hodně kreativních nápadů a štěstí v soutěži.
Vaše Šperky.cz