Hledáte originální šperk a nemůžete jej najít? Sestavte si šperk podle sebe. Britská značka šperků hot Diamonds, která úspěšně působí na trhu již od roku 2001, přináší překrásné variabilní šperky.
Jde o luxusní šperky, které jsou vyrobeny z kvalitního stříbra a zdobeny například diamanty briliantového brusu, přírodními kameny, krystaly. Není divu, že si šperky získaly obrovskou pozornost po celém světě. Ať už si vyberete kterýkoliv z nabídky šperků, nemůžete šlápnout vedle.

Šperk podle vaší představy
Značka Hot Diamonds Emozioni představuje originální řadu šperků, které si můžete sestavit podle své fantazie, podobně jako je tomu u značky Morelato Drops . Kolekce je vhodná pro každou ženu, která miluje krásné věci a ráda nosí výrazné šperky. V nabídce najde také řetízky , ke kterým si lze zvolit přívěsek podle momentální nálady. Rhodiované stříbro má podobné vlastnosti jako bílé zlato, odolává oxidaci a nečerná.

Vytvořte si šperk
K celé sadě Emozioni  dostanete jako dárek luxusní krabičku v dárkovém balení Hot Diamonds, která bude i později sloužit na odkládání šperků. Mince prodáváme v sáčcích Hot Diamonds. Můžete si také koupit jednotlivé výrobky samostatně , například pouze přívěsek a mince. Mince lze vybrat jednobarevné na běžné nošení například ke kostýmku, či zdobené krystaly, ve kterých zazáříte při každé společenské události.
Pokud tedy již nyní přemýšlíte o dárcích k Vánocům, pak se nabízí kolekce šperků Emoziony jako ideální tip. Nebo si prostě udělejte radost a hýčkejte se.
autor: sperky.cz