Námořnický styl patří mezi nejoblíbenější styly v oblékání. Aby taky ne. Nosí se již několikátou letní sezónu a pořád je spousta možností, jak oblečení kombinovat.
Charakteristickou barvou pro tento trend v oblékání je modrá a bílá, která jednoznačně patří k námořníkům. Červenou barvu volíme pouze jako doplňkovou pro oživení outfitu.
V letošní sezóně se můžeme setkat i s takovými barvami jako je béžová, růžová nebo oranžová. Opět se jedná pouze o doplňkové barvy. Volíme je tedy jen střídmě!
Mezi nejdůležitější doplňky, u kteréhokoliv módního stylu, bezesporu patří šperky .
 
Kolekce Marin 68
Světová značka Esprit je na letní sezónu opravdu připravená. To dokazuje i kolekce šperků Marin 68, která věnuje pozornost „námořnickým šperkům“ s použitím doplňkových barev určených pro letošní rok.

 
Přívěsek Life Belt ESCH90892A
Úžasný přívěsek, který dokonale vystihuje moře a léto. Přívěsek v podobě záchranného kruhu v červené barvě dokonale podtrhne námořnický styl!
 
Prsten love NA08
Ideální doplněk od italského výrobce Morellato . Kvalitně zpracovaný prsten z chirurgické oceli a smaltu v červené barvě s použitím krystalů. Dodá šmrnc každému outfitu!
 
hodinky Lacoste
Pro dotvoření uceleného outfitu můžeme vybrat i vhodné hodinky, které jsou také důležitým módním doplňkem. Značka Lacoste se ve své kolekci pro léto 2012 ujala navy stylu v plné parádě a nabízí elegantní, jednoduché a hlavně trendy hodinky.
Hodinky Lacoste se vyznačují i zajímavým poměrem ceny a kvality.
„Námořnické“ šperky a hodinky mají širokou nabídku, a tak si můžete vytvořit svůj originální letní trendy look!
 
autor: sperky.cz