Jsou zpět! Úžasné kruhové náušnice zase frčí a vám ve šperkovnici nesmí chybět. A pokud vám tam zůstaly ležet ještě z let minulých, tak je rychle oprašte, nasaďte a vyrazte do víru velkoměsta. Pro „kruhy“ je typická jednoduchá elegance . Jsou velice praktickou součástí vaší šperkovnice. Můžete mít stříbrné, zlaté, z bílého zlata nebo se zirkony. Anebo třeba všechny. Je až neuvěřitelné, jak jsou variabilní – přizpůsobí se totiž jakémukoliv vašemu outfitu . Hodí se pro každodenní nošení, stejně dobře vám však poslouží i při slavnostnějších příležitostech.

Ačkoliv jsou kruhové náušnice trendem letošního léta, nedoporučujeme je nosit dámám s kulatým tvarem obličeje. V tomto případě náušnice zvýrazní jeho kulatost a vám tak přidají na kilech. Zvolte tvar náušnic, který obličej opticky prodlouží – tedy podlouhlé kapky, trojúhelníky či obdélníky. Kruhové náušnice sluší hranatým a trojúhelníkovým typům obličeje . Jejich kulatý tvar totiž zjemní ostré hrany obličeje. Pokud máte kratší vlasy, zvolte kruhy s menším průměrem . Celek bude ve finále působit mnohem kompaktněji.

Chcete-li vědět, který typ náušnic je pro vás ten pravý, nahlédněte do článku Jak vybrat náušnice podle tvaru obličeje , který je prošpikovaný trefnými radami. Uvidíte, že pak si vyberete ty správné.
autor: sperky.cz