Vybavte se na podzim novými kousky, které okouzlí nejen vás, ale také všechny ve vašem okolí. Připravili jsme pro vás souhrn toho nejnovějšího a nejlákavějšího v našem e-shopu. A je opravdu z čeho vybírat.
Italský temperament a styl
Věhlasná značka Morellato nás potěšila hned třemi novými podzimními řadami s melancholickým nádechem. Řada Cuoremio nekompromisně útočí na náš jemnocit, je pro ni typické něžné srdíčko. Máte tak možnost ozdobit se šperkem, kde je jemnost protknuta v každém detailu. Odvážná i něžná je zase řada Le Chicche , z níž originalita přímo tryská. A do třetice řada Luci – je o poznání ostřejší, a to jako fakt. Jejím ústředním motivem jsou totiž hvězdy a jejich ostré cípy.

Klasika od Calvina kleina
Notoricky známá módní značka Calvin klein je na výslunní již dlouhá desetiletí. Jejich šperky jsou odrazem mnoha zkušeností, elegance a nejnovějších trendů. Kdo by nemiloval šperky s puncem luxusu, nepropadl jejich kráse, kdo by nemiloval Calvina?  Prsteny Calvin Klein jsou nápadité a přitáhnou oko nejednoho obdivovatele šperků. Samozřejmě nechybí ani náramky či přívěsky, z nichž čiší osobitost a styl.
Exkluzivní šperky z Velké Británie
Z Britských ostrovů k nám dorazila exkluzivní značka šperků hot Diamonds. Tyto šperky jsou z finančního pohledu investicí do budoucna , jsou totiž doplňované diamanty briliantového brusu. Nechte se i vy unést leskem diamantů a ponořte se do krásy šperků Hot Diamonds . Zbrusu nová kolekce Emozioni zahrnuje přívěsky a náhrdelníky, které si jednoduše upravíte sami – stačí vám jeden přívěsek, do kterého pak můžete vkládat různě zdobené a barevní „mince“. Svůj šperk tak upravíte podle nálady, příležitosti a sladíte jej s outfitem . Geniální a nadherné!

Troli Bubble – láska na první pohled
Naprosto nepostradatelný prsten, který představuje souznění dokonalého vzhledu a jedinečných vlastností (je pevný a odolá i mořské nebo chlorované vodě), to je Troli Bubble . Díky plastu je design prstýnku velmi vzdušný a kamínky Swarovski nádherně vyniknou. A věřte tomu, že široký výběr barev nadchne určitě i vás. Tento prsten rozhodně není novinkou, ale nové barvy vás nadchnou!
Už jste si vybrala svůj první podzimní šperk?
autor: sperky.cz