Jestliže pro jakoukoliv značku šperků platí, že se může stát vaší srdeční záležitostí, pak o značce Swarovski to platí dvojnásob. A při otevření nabídky novinek pro jaro a léto 2014 to může být láska na první pohled. A ne jen tak ledajaká. Bude to ta osudová. Nevěříte? Nechte se přesvědčit.
Swarovski šperky nosí i Miranda Kerr
Na podzim 2013 se novou tváří značky Swarovski stala australská topmodelka , jeden z andílků Victoria’s Secret a ta, jež získala srdce holywoodského krasavce Orlanda Blooma, Miranda Kerr . Žena reprezentující nadpozemskou krásu nejen svou, ale také krásu nových kolekcí křišťálové značky Swarovski se tak dostala mezi hrstku vybraných žen, které kdy tato prestižní značka se svým jménem spojila.

Textilní náramky hitem od Swarovski? A proč ne?
Návrháři už dlouho nepřišli s něčím, co by nás opravdu udivilo. Textilní náramky ve spojení se Swarovski krystalem ? To nemůže vyjít… Ale vyšlo. Výsledkem jsou krásné náramky Swarovski Slake . Po vyzkoušení budete mít pocit, že už jej nikdy z ruky nechcete sundat. Rozzáří každý sebenudnější outfit , skvěle se hodí jak k pouzdrovkám na společenskou akci, tak barevné varianty k letním šatům na večírek na pláži. A jak se líbí vám?
Každá můžeme být za princeznu!
Náhrdelník jako z Titanicu nebo náušnice pro princeznu. I takové kousky se objevily mezi novinkami Swarovski letos na jaře. Pravdou je, že šperky Swarovski ocení spíše romantické duše, ženy, které mají slabost pro třpyt a místy i okázalý vzhled .
Ukažte, co cítíte – darujte Swarovski šperk!
Žádné dlouhé obcházení kolem horké kaše! Vyjádřit své city nikdy nebylo snazší . A pokud se bojíte koupit šperk jako dárek, protože si nejste jistí, zda se své lásce trefíte do vkusu, věnujte jí dárkový poukaz , ať si vybere sama. A pak nám klidně napište, jak se dárek líbil.
autor: sperky.cz